0

Завантаження...

Офіс та відділ продажу

65048, м. Одеса, вул. Успенська, 40 (за домовленністю)

050 027 58 71

Ми – ТОВ «Алюмініка» – з 2003 року виготовляємо та встановлюємо перила з анодованого алюмінію, скла та нержавіючої сталі. Розробляємо, виробляємо та монтуємо фасадні системи різної складності з керамограніту та композитних матеріалів. 

Проєктуємо, виробляємо та встановлюємо різні світлопрозорі конструкції – козирки, перегородки, балконні системи. 

Виробляємо та встановлюємо класичні та біокліматичні перголи. Виконуємо скління терас з автоматичним та напівавтоматичним керуванням, включаючи традиційні конструкції захисту від сонця.

Створюємо унікальні проєкти перил та світлопроникні огородження та інші світлопрозорі конструкції із загартованого скла. Монтуємо та втілюємо в життя найсміливіші дизайнерські рішення.

Ми знаємо про свою роботу все!

Готові пройти із замовником шлях від питань «як замовити проєкт перил? ціна перил? терміни виготовлення та монтаж перил» – до індивідуального проєкту та реально втіленої мрії про ідеальні поручні у вашому будинку, які вирішуватимуть усі функціональні питання безпеки та гармоніювати з вашим інтер’єром.

«Алюмініка» одна з перших в Україні стала пропонувати своїм замовникам звернути увагу на технологічні можливості анодованого алюмінію та нержавіючої сталі для огороджень з різними функціональними завданнями та навантаженнями. Перші леєрні перила встановлювалися на балконах і терасах будинків, що знаходяться у прибережній зоні та успішно витримують пряме сонячне випромінювання, солоний бриз, підвищену вологість.

Ми пропонуємо та втілюємо в життя найкращі рішення перил для сходів, балконів, відкритих терас та фасадних входів, які десятиліттями зберігатимуть свій первісний вигляд, підкреслюватимуть красу дизайнерських рішень та стануть елегантною та надійною опорою вашого офісу, ресторану, торгового центру та житлового будинку. 

Ми любимо свою роботу! І пишаємось зданими об’єктами!

Сьогодні “Алюмініка” розширила асортимент пропозицій. Ми продаємо матеріали, комплектуючі та елементи кріплень для перил з анодованого алюмінію, нержавіючої сталі та для огороджень зі скла. Проєктуємо та здійснюємо монтаж вентильованих фасадів з керамограніту та алюмінієвих композитних матеріалів. Продаємо, проєктуємо та встановлюємо біокліматичні перголи з анодованого алюмінію та системи терас, які створюють додаткові зони відпочинку для відвідувачів кафе, ресторанів та готелів.

Ми встановили кілометри перил!

Поважаємо та цінуємо кожного клієнта!

Працюємо по всій Україні!

Shopping Cart
0