0

Завантаження...

Офіс та відділ продажу

65048, м. Одеса, вул. Успенська, 40 (за домовленністю)

050 027 58 71

Послуги від «Алюмініка»

  1. ПОРУЧНІ . Будь – які . з анодованого алюмінію, нержавіючої сталі та скла Ми виготовляємо поручні, використовуючи широкий асортимент профілів та комплектуючих, вироблених провідними підприємствами галузі та на власних виробничих потужностях. Нашою компанією встановлені кілометри перил. І ми готові дивувати новими рішеннями та проєктами.
  2. ФАСАДИ . НОВИЙ ОДЯГ ВАШИХ БУДІВЕЛЬ . повний штат усіх необхідних фахівців та максимально ефективні рішення для створення навісних вентильованих фасадів, дозволяють забезпечити виготовлення та якісний монтаж. Навіть якщо ваша мрія – фасад театру Сіднея – зв’яжіться з нами – ми можемо дивувати!
  3. ПЕРГОЛИ . БУДЬ-ЯКІ. стандартні та біокліматичні Поєднання інноваційних ідей, сучасних матеріалів та елегантного стилю. Італійське слово пергола (pergola) означає легку конструкцію з навісом, витончену альтанку або самостійну терасу. Ці витончені конструкції прикрашали сади та парки палаців, створювали затишні лаунж зони відпочинку для відвідувачів модних ресторанів, встановлювалися у пляжних зонах найпопулярніших європейських курортів. Ми можемо перетворити будь-який відкритий простір на комфортну зону відпочинку, якою ви зможете насолоджуватися цілий рік.
  4. СВІТЛОПРОЗОРНІ КОНСТРУКЦІЇ . ЯКІ КОРИСНІ ВСІМ . індивідуальний дизайн Перегородки. Козирки. Балконні системи. Підйомно-зсувні автоматичні системи. «Алюмініка» пропонує традиційні та інноваційні рішення для світлопрозорих конструкцій зі скла, анодованого алюмінію та нержавіючої сталі. Встановлюємо безрамні скляні конструкції, модульні стаціонарні та автоматичні системи для комерційних та житлових просторів.

Залишіть заявку

    Shopping Cart
    0