0

Завантаження...

Офіс та відділ продажу

65048, м. Одеса, вул. Успенська, 40 (за домовленністю)

050 027 58 71

Італійське слово пергола (pergola)позначає легку конструкцію з навісом, витончену альтанку або самостійну терасу, яка забезпечить тінь у полудень або вкриє від дощу в похмурий день.

Ці витончені конструкції прикрашали сади та парки палаців, створювали затишні лаунж зони відпочинку для відвідувачів модних ресторанів, встановлювалися у пляжних зонах найпопулярніших європейських курортів.

«Алюмініка»пропонує Вам встановлення та виготовлення сучасних пергольних систем, що відповідають усім необхідним вимогам організації зон додаткового відпочинку у приватних будинках та громадських просторах.

СТАНДАРТНІ
КОНСТРУКЦІЇ ПЕРГОЛ

Модульне з'єднання дозволяє виготовити перголи будь-якої площі від найменших садових ділянок і парків, що прикрашають ландшафт, до конструкцій великого об'єму, що дозволяють створити додаткові робочі площі для кафе, ресторанів, торгових центрів.

КОНСТРУКЦІЇ

Конструкції пергол виконані з алюмінієвого профілю, які пофарбовані порошковими барвниками, стійкими до прямого сонця і солоного повітря прибережних зон. Спеціальний антикорозійний захист пергол має широку гаму кольорів, включаючи імітацію дерев'яних фактур. Конструкції перголу успішно витримують екстримальні вітрові навантаження.

Можуть встановлюватись у вигляді самостійної конструкції або примикати до фасаду будівлі, виконуючи функції тераси.

Заповнення прорізів каркаса перголи залежить від побажань замовника та функціонального використання конструкції. «Алюмініка» пропонує універсальні та ексклюзивні рішення, які розширять функціональне використання та втілять максимальну кількість креативних ідей.

Дах перголи може бути виконаний із міцних ПВХ тканин, або реалізований у вигляді автоматичної поворотної системи алюмінієвих жалюзей (біокліматична пергола).

Надійні показники міцності та довговічності алюмінієвих пергол забезпечили їм домінуючу перевагу в порівнянні з аналогічними конструкціями дерев'яних альтанок та терас.

Ви можете замовити алюмінієву перголу будь-якої площі, яка ідеально доповнює класичні та нестандартні архітектурні та ландшафтні об'єкти.

Заповнення прорізів може відрізнятись формою, кольором, розміром, додатковими елементами декору. За бажанням замовника, мати частково або повністю автоматизоване керування елементами зсувних систем перголи.

БІОКЛІМАТИЧНА
ПЕРГОЛА

Поєднання інноваційних ідей, сучасних матеріалів та елегантного стилю дозволяє біокліматичним перголам перетворити будь-який відкритий простір на комфортну зону відпочинку, якою ви зможете насолоджуватися цілий рік.

Прогресивні рішення систем модульного проектування дозволяють швидко створювати приміщення будь-якої необхідної площі.

Враховувати індивідуальні побажання замовника. Перголи можуть встановлюватися як на землі у вигляді окремих конструкцій, так і на дахах багатоповерхових житлових будівель, бізнес-центрів та готелів, ресторанів.

Елементи біокліматичної перголи повністю автоматизовані. За допомогою дистанційного керування ви можете відкрити або закрити будь-які рухомі елементи, витративши на це кілька секунд. Управління сучасною біокліматичною перголою не вимагає спеціальних технічних знань і не складніше, ніж пульт телевізора.

Ефективна як:

 1. терас та самостійних павільйонів цілорічного використання для ресторанів
 2. лаунж зон курортних комплексів та спа-салонів
 3. зон відпочинку відвідувачів відкритих басейнів, стадіонів, яхт-клубів
 4. переходів між будинками
 5. може бути встановлена на терасах та балконах висотних будинків
 6. додаткових місць відпочинку та усамітнення на ділянках приватних будинків
 7. дозволяє створювати зимові сади та оранжереї на дахах висотних будівель
 8. може бути встановлена всередині цехів на заводі та виробництві
 9. створити додаткову виставкову площу автосалону
 10. розширити та покращити простір біля приватних та громадських будівель
Відповідно до побажань замовника, елементи наповнення пергольної
системи можуть змінюватись відповідно до функціонального
призначення та місце розташування конструкції.

Спеціалісти компанії «Алюмініка» забезпечать усі необхідні роботи, пов'язані з проектуванням, продажем та монтажем біокліматичних пергол у будь-якому місті України.

Елементи заповнення перголи можна змінити або доповнити без демонтажу основної конструкції.

Основний каркас модулів виконаний з алюмінію, що має легку вагу, високі характеристики жорсткості, стійкий до деформацій. Майже не вимагає спеціального обслуговування, миється звичайними засобами без абразивних частинок. Забарвлений якісними порошковими барвниками відповідно до колірної палітри RAL.

Система кондиціювання або клімат-контролюдозволяє створювати комфортні умови всередині перголи, що не залежать від реальної зовнішньої температури та сезону. Біокліматичний модуль може мати залежну від основної будівлі або автономну систему електропостачання.

«Алюмініка» запрошує Вас познайомиться з усіма перевагами біокліматичних пергол та особисто оцінити комфорт та незаперечні переваги інноваційних технологій.

Бажаєте отримати консультацію?

  Shopping Cart
  0